Сезон розсади розпочато! | " Добрі Сходи"Якісне насіння в пакетах | " Добрі Сходи"Ультрарання білоголова капуста Джетодор в хобі пакеті | " Добрі Сходи"

Про компанію «Добрі Сходи»®


Ми створили Торгову марку «Добрі Сходи»® у 2014 році. Причиною створення нашої Компанії стало  наявність на полицях неякісного насіння та велика кількість підробок супутніх товарів. Тому поставили за мету забезпечити виключно якісним насінням іноземної селекції фермерів професіоналів та садівників-любителів.

Для Вас ми ретельно підбираємо найкращий асортимент продукції високої якості який задовольнить кожного покупця. Ми використовуємо виключно оригінальне насіння провідних Компаній Світу, яке обов’язково проходить перевірку нашими спеціалістами на власних полях в різних куточках України.

Ми дбаємо про те, щоб розфасоване нами насіння було максимально захищеним. В зв’язку з цим, використовуємо виключно алюмінізовану упаковку, що створює оптимальні умови для зберігання і транспортування насіння та зберігає високі посівні якості насіння. Як результат - гарантований урожай, відмінний смак і висока товарність вирощеної продукції.

Якісне насіння – «Добрі Сходи»®! Добрі Сходи – гарний врожай!

Розповісти про сторінку друзям

u