Tezier


У 1785 році в місті Валенса (Франція) була заснована насіннєва  Компанія Tezier. Цей регіон став синонімом виробництва насіння і є домівкою європейської штаб-квартири для Компанії HM.CLAUSE сьогодні. Приблизно через 100 років була заснована Компанія Клоз. Засновником був Люсьєн Клоз.

Обидві насіннєві компанії  Tezier і CLAUSE, багато просунулися на французькому ринку, завдяки створенню дочірніх підприємств в Італії (1949) та Іспанії (1965). Tezier був придбаний Групою Limagrain в 1979 році, а потім CLAUSE в 1996 р. У 2002 р. вони були об'єднані, щоб створити компанію CLAUSE Tezier. У 2008 році CLAUSE Tezier був перейменований CLAUSE ("Клоз") . Це наша торгова марка сьогодні в Європі.

Компанія Tezier (CLAUSE ("Клоз") створює гібриди відповідно до кліматичних умов та якості грунту. Добре себе зарекомендували наступні гібриди, що не мають аналогів в Україні, а саме: супер слолодка диня Кредо F1, надранній солодкий перець Мадонна F1, чудові кабачкі цукіні Алія F1, Кора F1 та жовтий кабачок Мері Голд F1, білоголова капуста Скіф F1 та Кубок F1.

u