Як правильно вирощувати розсаду перцю?


Як правильно вирощувати розсаду перцю?

В якості субстрату зручно використовувати: торф'яні таблетки діаметром 42 мм (які слід заздалегідь полити); готову суміш для розсади або ж приготувати суміш самим, змішавши дернову землю, пісок, торф для отримання пухкого субстрату. Оптимальна температура для сходів насіння 25-27 С. Як правило, сходи з'являються через 3-10 днів, але при більш низьких температурах сходи можуть з'являтися до 30 днів. Поодинокі сходи - сигнал для зняття плівки. Не варто чекати всіх сходів, інакше перші сіянці витягнуться. Після сходів сіянцям краще забезпечити більш низьку температуру - на рівні 18-24 С. Поливати сіянці варто слабким розчином мінеральних добрив Майстер для розсади овочів і квітів з мікроелементами у формі хелатів, яке забезпечує активний розвиток кореневої системи і розвиток вегетативної маси. Після висадки в грунт рекомендуємо поливати розсаду біостимулятором розвитку кореневої системи (укорінювач) Радіфарм (Radifarm) для швидкого вкорінення розсади.

Розсада перцю набагато краще, ніж розсада томатів може переносити недолік освітлення, але тим не менш бажано, щоб рослини не стикалися.

Для отримання великих і товстостінних плодів потрібно вирощувати такі гібриди кубоподібного перцю: Клаудіо F1, Геркулес F1, Нікіта F1. А також тип ратунда (томатний вид перцю): Таміна F1, Белл F1, Біхар F1.

Що б отримати дійсно великі плоди потрібно формувати перець після висадки. В першу чергу, до першої розвилки необхідно видалити всі бічні пагони. Видалення квітки в першій розвилці - так само обов'язкова операція. Залишені перші плоди дуже сильно відтягують поживні речовини, затримуючи формування і розвиток інших плодів. Формувати перець коштує не більше, ніж в два стебла в теплиці, прищипуючи кожен раз розгалузилася втечу на один плід і на один лист 3-4 стебла на вулиці. Самі пагони ростуть з розвилки прищипувати не треба. Якщо Ви боїтеся, не встигнути зробити таку формовку, можна обмежиться видаленням бічних пагонів до першої розвилки і квітів в ній. Такий спосіб ідеальний для низькорослих і середньорослих сортів.

Розповісти про сторінку друзям

u