Вітаміни круглий рік або зелень на Вашому балконі


Зелень на Вашому балконі

За вікном наближається зима, тому наш організм потребує більше вітамінів. Постає питання, як їх можна отримати в домашніх умовах не виходячи з квартири, відповідь є – вирощувати їх на підвіконні. Сьогодні дуже популярні зимові кухонні садки в горщиках. Вирощування зелені на підвіконні забезпечує Вам гарантію якості – по-перше вона без пестицидів, по-друге, завжди під рукою і завжди свіжа, а по-третє, такий городик дарує енергію літа та радість родині.

В асортименті нашої Компанії є багато різноманітної професійної зелені, яку легко ви зможете виростити в домашніх умовах, а саме салати, м’ята, рукола, базилік, кріп, петрушка та інші про які ми Вам детально розповімо.

Салат

Салат. У листового салату соковиті і великі листи з приємним смаком, які використовують для приготування салатів та гарнірів до м''ясних і рибних страв. Для вирощування салату на підвіконні підійдуть ранні (скоростиглі) сорти, такі як Кармінова (тип Лоло Біонда), Златава (тип Лоло росса), Фанлі F1 (тип Батавія), Дубаред (тип дубове листя).

Рукола Вайлд Рокет від Компанії «Семо» теж прекрасно почуває себе в умовах міської квартири. Головна хитрість - не давайте їй цвісти. Відщипувати намічені бутони і гілочки, на яких вони з''являються, інакше рослина всю силу віддасть квітам і стане занадто гірким.

Кінза Лонг Стенд

Базилік Дарк Грін від Компанії «Семо» полюбляє - сонячне місце, тепло і регулярні поливи за умови відмінної водопроникності грунту. Базилік відмінно росте в горщику або ящику, наповненим легким структурним ґрунтом. Використовуйте азотне добриво, яке стимулює приріст зеленої маси. Отримуйте корисну рослину і незамінну спецію. Особливо добре базилік поєднується з помідорами!

Кінза або коріандр - чудова пряна трава для багатьох страв. У складі томатно-часникового соусу вона дивовижно підходить до шашликів. Кінзі Лонг Стенд необхідно сухе і тепле місце. Вона чутлива до холодного повітря і потребує постійного поливу. Ідеально підійде для вирощування цієї культури сонячний балкон.

Пекінська капуста Маноко F1 від Компанії «Бейо», чудово переносить недолік освітленності, але незабувайте вносити у грунт золу або крейду, щоб вона не була кислою. Насіння висівають в борозенки на глибину 0,5 см, зволожують і накривають плівкою. Коли з''являться сходи, плівку прибирають, а горщик ставлять на вікно.

Насіння шпинату Ель Форте від Компанії «Сінгента» садять в ряд у вологу землю, коли з''явиться перша пара листя, проріджують, залишаючи найсильніші рослини. Шпинат любить вологу, так як без достатньої кількості води листя грубіють.

Важливо, саджати насіння в гарному настрою та з любов’ю!

Розповісти про сторінку друзям

u