Bejo


Понад століття тому бакалейщик Джакоб Йонг (Jacob Jong) у 1899 році та  син булочника Кор Бемстербоер (Cor Beemsterboer) у 1912 році заснували насіннєві Компанії. Вони були справжніми першопрохідцями в насінництві та зайнялися вирощуванням і селекцією капусти, моркви і цибулі. У 1963 р вони зробили спільне вкладення в процес гібридизації капусти. Така співпраця виявилася досить плідною і 1978р. вони вирішили об'єднатися - так народилася Бейо Заден (Bejo Zaden). Спільними зусиллями вони буквально посіяли насіння майбутнього успіху.

Бейо Заден (Bejo Zaden) починала свій бізнес в Ноорд-Шарвуде (Noord-Scharwoude, Нідерланди). У 1980-х компанія значно розширила свою діяльність в дослідженнях, виробництві та продажах. Кілька дочірніх компаній було засновано за кордоном. З тих пір Бейо продовжувала розвиватися і побудувала новий офіс і завод в Варменхаузене (Warmenhuizen, Нідерланди), який є штаб-квартирою і по сей день.

На сьогоднішній день Бейо одна з лідерів селекції, виробництва, переробки та продажу високоякісного насіння овочевих культур, досвід якої в насіннєвому секторі налічує понад 100 років. Сьогодні асортимент нараховує більше ніж 1000 сортів та гібридів для 50 культур, що дає компанії Бейо змогу пропонувати комплексну програму вирощування овочів, яка підходить для різних ринків та кліматичних зон. Постійні інновації є головним завданням для зростання Бейо.

На отримання якісного насіння впливають різні чинники. Життєво важливим є сприятливий клімат. Під пильним контролем власного керівництва Бейо отримує насіння в районах з кращими кліматичними умовами. Виробники сільськогосподарської продукції багатьох країн, включаючи Австралію, Францію, Італію, Голландію і США, отримують насіння для компанії Бейо.

Насіння дають чудову якість проростання. Кожна партія насіння піддається тривалому процесу очищення і перевірки якості. Згодом багато насіння піддаються додатковій обробці, що включає захист від комах і грибних захворювань. Таким чином, насіння Бейо класифікуються наступним чином: насіння з основним покриттям, прецизійні насіння, прецизійні насіння з інсектицидною покриттям, насіння, стимульовані до проростання.

За час роботи на ринку України фермерські господарства визнали Бейо, як надійного партнера з продажу якісного насіння пізньої капусти Мегатон F1 та Амтрак F1, насіння огірків Амур F1 та Амант F1, чудової моркви Канада F1 та найкращі високорослі томати для закритого та відкритого грунту Тесті F1 та Толстой F1.

Постійні інвестиції в вдосконалені методи обробки насіння - єдиний спосіб гарантувати нашу високу якість у майбутньому.

u