Clause


Сила та успіх Компанії HM.CLAUSE ("Клоз") - побудована на більш ніж 200 років прихильності до індустрії виробництва насіння овочевих культур. Наш досвід корениться в роботі наших предків і засновників, чиї початкові інвестиції проклали шлях до сьогоднішніх новаторських досягнень в галузі технології виробництва насіння. Ця історія два століття забезпечила багатий і унікальний досвід, який продовжує формувати зростання і розвиток компанії і до цього дня.

Компанія CLAUSE ("Клоз") заснована в Парижі в 1891 році. Засновник, Люсьєн Клоз, був захоплений рослинами з раннього віку. Через свої цікавості та здібності лідера, він відкриває в 1924 році дослідну лабораторію, де успішно розводять різні сорти. Так почалася ера генетики.

На сьогоднішній день Компанія займає лідируючу позицію у Франції з продажу насіння овочевих культур, та 4-те місце в Світі, як і в Україні. Географія розповсюдження - більш ніж в 80-т країнах світу на 4 континентах.

Науковий потенціал компанії - це 20 селекційних і науково-дослідних станцій, які розкидані по всьому світу, але більша їх частина в Європі і Америці. Селекція компанії ведеться по 50 культурах, і на даний момент асортимент продукції складає більше ніж 1500 сортів і гібридів. Наукова діяльність - основний і головний пріоритет у розвитку компанії. Це ключовий і фундаментальний принцип, на якому побудована вся робота.

В Україні Компанія Клоз давно себе зарекомендувала як лідера з продажу якісного насіння. Найкращими гібридами, що стали лідерами з продажу – насіння дині Амал F1, насіння огірків Роял F1 та Регал F1, насіння томатів Кристал F1 та насіння білокачанної капусти Бригадир F1.

Компанія Клоз, як надійна селекційна і насіннева компанія буде і надалі докладати всіх зусиль та максимально використовувати свій потенціал для підвищення якості насіння і послуг з метою успішного виконання завдань, поставлених ВАМИ - нашими клієнтами. Ми віримо в наш спільний успіх!

u