Enza Zaden


Компанія Enza Zaden (Енза Заден) була заснована у 1938 році Якобом Мазереу під назвою «De Enkhuizer Zaadhandel». Його місія полягала в тому, щоб продати якомога більше насіння, наскільки це можливо. Завдяки його амбіціям і духу підприємництва, була закладена основа приголомшливого успіху Компанії. 20 років по тому, в 1959 році, Піт Мазереу розпочав роботу по селекції рослин для того, щоб впровадити на ринок і забезпечити покупців поліпшеними сортами. Безліч вдалих сортів і гібридів було (змінюючи один одного) слідом за цим, і Енза Заден, як компанія, стала всесвітньо відомою.

Маючи селекційні станції та комерційні підприємства на майже всіх континентах і 1400 співробітників по всьому світу, ми є однією з найбільш швидко зростаючих і інноваційних компаній в насіннєвому бізнесі. наш асортимент налічує більш ніж 1000 гібридів і сортів з більш ніж 20 різних культур, з яких: томат Белфаст F1, перець Міліца F1, огірок Гунар F1 та Седрік F1, насіння кабачока Ардендо F1, редиска Селеста F1 та диня найбільш значимі.

Наші виробничі площі стратегічно розташовані як в Північній, так і в Південній півкулі, що дозволяє нам швидко забезпечувати нові запити на наше насіння. Для будь-якої точки земної кулі ми маємо сорти і гібриди, здатні задовольнити місцевий попит. За допомогою проведення величезної кількості випробувань в різних країнах, ми ретельно відбираємо селекційний матеріал, найбільш придатний для того чи іншого ринку. Тісна співпраця з виробниками на ринку дає нам можливість слідувати найостаннішим ринковим тенденціям і напрямками розвитку. Як наслідок, ми можемо виробляти кращі гібриди та сорти, які точно відповідають попиту з боку споживачів, а також місцевих умов виробництва.

u