Kitano


У листопаді 2013 року компанія "Іказідо Глобал Груп Б.В." підписала угоду про злиття з міжнародною насіннєвою компанією "Кітано Сидз".

Поглинання сприятиме зміцненню позицій компанії "Іказідо Глобал Груп Б.В." на міжнародному ринку, завдяки широко відомому асортименту і вже налагодженому ринку збуту насіння овочів, баштанних культур і квітів компанії "Кітано Сидз".

Основний асортимент насіння "Іказідо Глобал Груп Б.В." буде доступний на міжнародному ринку під торговою маркою "Кітано Сидз", яка добре відома споживачам. Перебуваючи в складі компанії "Іказідо Глобал Груп Б.В.", "Кітано Сидз" збереже свій бренд з гарною репутацією для споживачів з будь-якої точки земної кулі.

Компанія КІТАНО пропонує споживачам широкий асортимент насіння найбільш популярних овочевих культур за розумними цінами. Привабливий товарний вид, ранньостиглість, висока врожайність, яскраво виражений багатий смак, стійкість до хвороб, - це основні переваги продукції КІТАНО. Які гарантують стабільний попит і збут.

Найбільш вдалі гібриди овочів стають популярними серед фермерів-виробників і надовго займають місця в теплицях і у відкритому грунті на полях. Гібриди КІТАНО фермери знають по імені. Хто не знає рожеві томати Касаморі F1 та Тайлер F1? А хто не чув про капусту Акіра F1, Наомі F1, Хонка F1? Баклажан Самурай F1 та Прадо F1? Цибулю Вулкан? Диня Агасі F1? Повірте, ті, хто в темі, знають, про що йде мова. Компанія не має потреби в рекламі, коли імена її гібридів працюють самі на себе. І це багато чого варте.

u