Nickerson-Zwaan


Компанія Nickerson-Zwaan (Нікерсон-Цваан) - дуже досвідчена світова насіннєва компанія, котра активно займається дослідженням, виробництвом, переробкою та збутом широкого спектру насіння овочевих культур. Штаб-квартира Компанії зареєстрована в Голландії, дослідні станції розміщені по всьому Світу (Німеччині, Великобританії, Польщі, Індії, Південній Африці та Україні. Компанія присутня в багатьох інших країн в усьому світі, де знаходяться надійні партнери, які знають, наш асортимент ретельно. З цими партнерами ми постійно підтримуємо тісні контакти, щоб надихнути інновації і залишатися поблизу ринків.

Наші продукти та послуги є основою для діяльності професійних виробників та фермерських господарств в усьому світі.

Їх зростання навиків, в поєднанні з нашими якісним насінням, є гарантією відмінних овочів, які відповідають потребам сучасних споживачів. Нікерсон-Цваан, створена у 1925 році, та є частиною групи Limagrain (Франція), міжнародної кооперативної групи, що керується фермерами.

Limagrain є однією з найбільших насіннєвих компаній в світі та другою за величиною в світі постачальником насіння овочевих культур для професійного використання.

Важливою частиною сучасної селекції рослин відбувається в полі, в країнах по всьому світу. Там наші місцеві фахівці з розвитку продукту, за підтримки наших сервісних груп в Голландії, оцінюють нові сорти через випробування. Вони проводяться спільно з нашими партнерами. Ми ніколи не будемо забувати, що саме завдяки цим партнерам, ми можемо створити успіх.

В Україні найкраще себе зарекомендували насіння кабачка Езра F1, та насіння огірків Парсіфал F1, яке Ви можете придбати в нашому інтернет магазині.

u