Nunhems


Під брендом Нунемс підрозділ Байєр пропонує спеціалізовані знання та високоякісні сорти та гібриди близько 25-ти овочевих культур. У нас працює понад 2000 співробітників і ми присутні у всіх основних галузях виробництва овочів у світі. Ми пропонуємо насіння сортів і гібридів, адаптованих до специфічних умов вирощування, і надаємо підтримку нашим клієнтам у вирощуванні та маркетингу їх продукції.

Bayer – міжнародна компанія з експертизою в галузі природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та рішення компанії спрямовані на поліпшення якості життя людей. Комерційна діяльність концерну побудована на основі впровадження інновацій, економічного зростання і високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку та виступає в якості соціально та етично відповідальної компанії.

Компанія «Байєр» стала першою насіннєвою компанією, що замінила представництва на місцях на команди по культурах. Спеціалізуючись на одній культурі, такі команди експертів відповідають за використання всіх світових резервів компанії заради блага місцевих овочівників.  Наша структура, орієнтована на окремі культури, організована таким чином, щоб кожний член команди мав змогу показати всі свої здібності. Вона забезпечує тісну взаємодію між дослідженнями, селекцією, виробництвом, обробкою та збутом, де всі члени команди несуть спільну відповідальність за результати, показані культурою на світовому рівні.

Компанія «Байєр» на українському ринку широко представило найкращі гібриди та сорти, які вже встигли завоювати прихильність фермерських господарств та садівників любителів. Серед таких: кабачок Кавілі F1, огірки Кріспіна F1, Сатіна F1, Аякс F1 та Гектор F1, редиска Сора, томати Шеді Леді F1, Тарпан F1 та Інкас F1, морква Лагуна F1 та Сіркана F1.

Підрозділ Crop Science є одним із лідерів українського ринку засобів захисту рослин, пропонуючи дієві препарати високої якості. У 2016 році компанія «Байєр» в Україні пропонує 77 видів засобів захисту рослин, серед яких 22 гербіцида (Зенкор Ліквід SC 600 к.с.), 10 інсектицидів (Децис Профі 25wg, в.г., Енвідор 240 SC, к.с. Каліпсо 480 SC,к.с.), 27 фунгіцидів (Альєт 80% з.п., Антракол 70 WG,в.г., Консенто 450 SC,к.с.), 15 протруйників, а також 3 регулятори росту та прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.

u