Rijk-Zwaan


"Рійк Цваан" - міжнародна компанія, що займається селекцією і насінництвом овочевих культур, зосереджена на розробці високоякісних сортів і гібридів для підприємств, які професійно займаються овочівництвом.

Компанія Rijk Zwaan (Рійк Цваан) - це ГОЛАНДСЬКЕ зовсім незалежне і самостійне сімейне підприємство.  Приблизно 90% акцій Рійк Цваан належать трьом родинам. Решта 10% акцій компанії належить великий групі співробітників за схемою пайової частки. Щороку, кожен колега має можливість придбати сертифікати акцій і, отже, брати участь у фінансових рішеннях Компанії  Рійк Цваан.

На світовому ринку овочевого насіння компанія "Рійк Цваан" займає 5-е місце з оборотом близько 350 000 000 Євро, частка ринку 8%. Щорічно 30% від обороту інвестується в дослідження та розвиток.

Компанія "Рійк Цваан" володіє дуже широкою базою, що включає більше ніж 1000 сортів і гібридів приблизно 25 різних овочевих культур.

За допомогою меню у верхній частині сторінки можна більше дізнатися про асортименті нашої продукції і послуги.

Наш головний офіс знаходиться у Де Лірі (Нідерланди). Крім того, 30 дочірніх підприємств і 20селекційних станцій по всьому світу. 

"Рійк Цваан" має представництва (дочірні компанії) по всьому світу, в яких ми ведемо селекцію та насінництво овочевих культур, а також проводимо продаж насіння та адаптацію технологій вирощування овочів до ґрунтово-кліматичних умов регіону. Таким чином, ми завжди можемо надати необхідну інформацію про особливості технологій вирощування овочів селекції "Рійк Цваан", з урахуванням умов конкретного регіону або країни.

Насіння компанії призначене для промислового вирощування в закритому (плівкові і скляні теплиці) і відкритому ґрунті. Сьогодні «Рійк Цваан» - це світовий лідер на ринку насіння овочів; високоякісний сервіс та технологічна підтримка виробників; великий асортимент насіння овочів (більше 1000 сортів і гібридів); сучасні технології виробництва овочів адаптовані до різних ґрунтово-кліматичних і господарських умов; співпраця з головними учасниками овочевого ринку (виробники, переробні підприємства, оптова та роздрібна торгівля); навчання та обмін досвідом на міжнародному рівні.

В Україні дочірнє представництво компанії - ТОВ "Рійк Цваан Україна" пропонує найкращі свої гібриди, а саме: насіння огірків Чайковський F1, Кібрія F1, Ленара F1, Вагнер F1 та Престо F1, насіння високорослих томатів Махітос F1, насіння буряка Лома, Ларка, Зепо F1.

u