Seminis


Кожне насіння, що продається компанією Seminis, несе в себе потенціал росту.

Нагодувати стрімко зростаюче населення - завдання грандіозних масштабів. Люди, які вирощують продукти, які ми їмо, що ні день, можуть домогтися успіху лише в тому випадку, якщо будуть мати у своєму розпорядженні доступ до насіння найвищої якості, професійною підтримкою і технічними ноу-хау гідного рівня…

Компанія Seminis Vegetable Seeds, Inc. (Семініс) - складається з декількох найбільш відомих і надійних світових брендів насіння. Починаючи з 1860-х років – Seminis (Семініс) має горду спадщину та довгу історію передового досвіду. Протягом понад 150 років, ми наполегливо працювали, щоб забезпечити найбільш інноваційним насінням овочевих культур, яке підвищує потенціал врожайності овочівників.

Цей великий досвід на світовому ринку, в поєднанні з швидким просуванням наших технологічних можливостей, дозволяє нам постійно додавати до нашої великої і різноманітної колекції зародкової плазми. Маючи доступ до так багато даних дозволяє нам швидко розробляти нові сорти насіння овочевих культур, які забезпечують нашим клієнтам з особливостями і характеристиками, необхідними для задоволення їх точні регіональні переваги. Кінцевий результат передбачуваний, відмінна продуктивність, що дозволяє виробникам виробляти найвищі прибуткові і найефективніші продукти.

Компанія Seminis пропонує фермерам більш ніж 4000 різних сортів і гібридів овочів, які представляють 60 видів сільськогосподарських культур, в тому числі таких як: огірки Маша F1, Меренга F1, Потомак F1 та Надежда F1, томати Біг Біф F1та Пінк Леді F1, капуста, цвітна капуста Фронтіна F1, брокколі Айронмен F1, морква Абако F1, Абликсо F1, цибуля ріпчаста Кенді, цибуля-порей, квасоля, селера, баклажан, салат, диня, кавун, горох, перець, гарбуз, редис, ріпа, шпинат, аспарагус, цукрова кукурудза Трофі F1. Існуюча різноманітність асортименту продуктів компанії є результатом прихильністю наукових досліджень та розробці нових продуктів.

У Seminis®, ми постійно думаємо не тільки про наступне покоління насіння з видатним потенціалом росту, але й про наступне покоління наших клієнтів та їх родин у всьому світі.

u