Semo


Чеська компанія SEMO a.s. була заснована в 1994 році на базі досвідно-селекційної станції, яка має досвід понад 50 в галузі селекції насінництва овочевих культур. Ми будуємо процвітаючу Компанію, що займається розведенням, виробництвом і продажем насіння. Компанія завжди ставить бажання та вимоги клієнтів в першу чергу.

Компанія SEMO a.s. відомий виробник сортового насіння та гібридів овочевих винайдених в Європі.  Основним напрямом діяльності – огірки, овочевий горох, салат, капуста.

Насіння Semo  в першу чергу підходить до кліматичних європейських умов вирощування. Фермери Чехії, Словаччині, Польщі та Угорщини впевнені в якості в наших сортах та гібридах. З кожним роком все більше українських господарств надають перевагу насінню чеської селекції Семо, за їхню відмінну якість та не високу вартість.

Ми пропонуємо повний асортимент насіння овочевих культур та особливо зосереджуємо свої зусилля на зеленому горошку (насіння гороху Оскар), солодкому перцю (насіння перцю Амі, Рубіка F1, Славі F1, Таміна F1, помідори (насіння томату Даринка F1, Шейк, Павліна, високорослий Торіно F1 та Парто F1), огірки (насіння огірка Бланка F1, Івонна F1, Дафне F1), коренеплоди (насіння кореневої Петрушки Ядран та Атіка)  і листя салату (насіння салату Дубаголд та Златава).

Крім того, пропонуючи високоякісне насіння, наша мета полягає в тому, щоб забезпечити фермерам та садівникам функціональною системою супутніх послуг. Наша служба підтримки клієнтів не закінчується з купівлею насіння. Ми готові надати вам консультаційні послуги в процесі росту та допомогти вам вирішити будь-яку з ваших зростаючих проблем.

u