Tezier


У 1785 році в місті Валенса (Франція) була заснована насіннєва  Компанія Tezier. Цей регіон став синонімом виробництва насіння і є домівкою європейської штаб-квартири для Компанії HM.CLAUSE сьогодні. Приблизно через 100 років була заснована Компанія Клоз. Засновником був Люсьєн Клоз.

Обидві насіннєві компанії  Tezier і CLAUSE, багато просунулися на французькому ринку, завдяки створенню дочірніх підприємств в Італії (1949) та Іспанії (1965). Tezier був придбаний Групою Limagrain в 1979 році, а потім CLAUSE в 1996 р. У 2002 р. вони були об'єднані, щоб створити компанію CLAUSE Tezier. У 2008 році CLAUSE Tezier був перейменований CLAUSE ("Клоз") . Це наша торгова марка сьогодні в Європі.

Компанія Tezier (CLAUSE ("Клоз") створює гібриди відповідно до кліматичних умов та якості грунту. Добре себе зарекомендували наступні гібриди, що не мають аналогів в Україні, а саме: супер слолодка диня Кредо F1, надранній солодкий перець Мадонна F1, чудові кабачкі цукіні Алія F1, Кора F1 та жовтий кабачок Мері Голд F1, білоголова капуста Скіф F1 та Кубок F1.

Найпопулярніша продукція, Tezier

u