Yüksel


Компанія Yuksel Seeds Ltd. («Юксел Сідс»)— найбільша селекційна компанія в Туреччині, яка понад 20 років існує на турецькому ринку та більше 10 років успішно працює на світовій арені. Міністерством сільського господарства Туреччини Компанія була нагороджена "Сертифікатом Селекціонера" (Seed Researcher Foundation Certi­­ficate). Основним напрямком діяльності є дослідження та виробництво гібридного насіння. Основна спеціалізація: насіння гібридів томату Сашер F1, Пінк Роуз F1, насіння огірків Лютояр F1та Капрікорн F1, насіння солодкого перцю Деніз F1, баклажана Везір F1, кабачка, дині Радміла F1 та кавуна Демре F1.

На даний момент компанії Yuksel Seeds належать 5 дослідних та селекційних станцій, а також 110 га землі. Теплиці для виробництва насіння, займають площу близько 70 га. Всі гібриди компанії володіють високою врожайністю, стійкістю до хвороб і, що важливо, добре адаптуються до різних умов вирощування.

Будучи науково-дослідницькою насіннєвою Компанією, що підтверджує якість свого насіння овочевих культур на міжнародно-визнаних стандартів, та розширюючи межі генетики на молекулярному рівні, стане однією з найбільш важливих Компаній з виробництва насіння овочевих культур в Світі.

u